Join Now for Free!
36
Male
Never Married
Heraklion, Crete
Are you interested?
In their own words

alehandro.fatjoti adresa e fejzbukut me shkruani.

Une fale,por jo GJITHMONE, sps ne qafen time nk ve ASNJE... kshuqe mos ver ASKEND me larte nga ty,se ne nje te neserme jo vetem qe do kuptosh se nk ia vlente,por dhe ata vet do ken harruar se atje larte u ngriten pikerisht nga ty e s do qendrojne per shume gjate, do u rreshkas kemba te bien perseri ne ate coshen e vogel ku ishin,te ai vendi ku u i takonte..ndaj sa me sh thone se Me Duan, aq me teper kpt Genjeshtrat..sa me sh t me bejne te vuaj,akoma me teper do jem Vete-vetja..ndonjeher e urrej veten,se nk di te urrej ata qe duhen urryer.. Askush nk eshte i pa thyeshem! Ndersa i pa mposhtur po.. UNE. .sps dhe un momente momente ndjehem krejt i vetem..pa miqesi t vertet..por.....sa me shum e njohe te ligen,aq me teper e dua te drejten..sa me sh tjeret dyfytyrsi te tregojne, akm me sh behem i Sinqerte... her her sa me mungon nje dore e ngrohte, nje perqafim krejt miqesor,qe te kujtoj dhe une se gjithcka ne jete nk kish qen thjeshte nje perralle..por.. Ska ma vend...pff

Appearance
Best Feature
Eyes
Hair
Black
Eyes
Blue
Physique
Athletic
Height
5' 11"   (180 cm)
Family Roots
Albanian
Race
Other
My Lifestyle
Smoking
Social Smoker
Drinking
Socially
Has Kids
No
Wants Kids
Maybe
Religion
Other
Education
Bachelor's Degree
Occupation
Communication / Telecom
Income
I'll tell you later
Exercise
Regularly
Politics
Some Other Viewpoint
What languages do you speak?
English, Albanian, Greek, Spanish
Favorite Music
Hard Rock / Metal, Classical, Rap / Hip-Hop
Personality
Adventurousness Very Daring
Affectionateness Very Doting
Trustingness Average
Confidence Very Confident
Independence Average
Mood Somewhat Chill
Romance Somewhat Unromantic
Sociability Very Extroverted
Thought Process Very Analytical
Tolerance Unbending
Lifestyle
Dress Average
Energy Average
Go Party Sometimes
Religion Average
Neatness Not Too Neat
Punctuality Always On Time
Spending Average
Work Ethic Average
Join Now for Free!